HAKKIMDA

Hakkımda

Merhaba !
Buraya kadar geldiyseniz Ütopyam’ı merak ediyorsunuz demektir. Öyleyse tanışalım 😊 İlk önce ben başlayım. Sıra size geldiğinde nasıl ulaşacağınızı biliyorsunuz .
utopyam.net, ütopyayı günlük dilde çağrıştırdığı soyut, naif ve olmayan yerden , var olana ,dünyaya, hayata, aramıza indirmeye çalışan bir içerik sitesi olmayı amaçladı. Bu bakışın yaşattığı heyecanı, merakı ve hevesi taşıyor.

Neden Ütopyam?

“İnsanın kendine has bir ütopyası olmalıdır. Bu ütopyayı kendi kavramları ile tanımlayabilmeli ve onu sistematik bir düzeyde inşa edebilmelidir. Kendi ruhunu ve bedenini giydirerek ütopyasını canlandırmalı ve kendi ikizi haline dönüştürmeye çalışmalıdır. Her ütopya bir kişilik gösterisidir. Kişinin hayalini soyuttan somuta indiren bir bakıştır. “

Ütopyalar bize bir hedef belirlemede yardımcı olur ve bir rehber görevi görürler. Benim ütopyamda şu kavramlar üzerine kuruludur: Düşünme, araştırma, öğrenme, uygulama.
utopyam.net, düşündüğüm , öğrendiğim ve deneyimlediğim her şeyi sizinle paylaşma imkanı sunuyor.

utopyam.net’te neler var?

“İşte beni anlatıyor.” diyeceğiniz yazılar, varlığıyla herkese ilham olmuş insanların yaşam öyküleri, kültür-sanat içerikleri, gezi, yaşam, moda, en doğalından güzellik sırları, el emeği tasarımlar, dekorasyon ve daha fazlası…
Kısacası, bana dair ne varsa…

Anlatma sırası size geldi 😊 İletişim sayfası ve sosyal medya ağlarından Ütopyam’a ulaşabilirsiniz.

Hoşçakalın 😊

%d blogcu bunu beğendi: